Horolezecké centrum

DO 1.5.2018 STĚNA V PROVOZU BEZ PŮJČOVNY A VEČERNÍHO OSVĚTLENÍ

INFORMACE O OCHUTNÁVKÁCH LEZENÍ A KROUŽCÍCH PRO DĚTI, ZVEŘEJNÍME DO KONCE 4/2018

Platné pro letní sezonu:

Horolezecká stěna na Gutovce patří mezi největší venkovní lezecké stěny ve střední Evropě. Betonový skelet i s obvodem měří 80 metrů, dosahuje v nejvyšším bodě až 15 metrů výšky, stěna je průměrně vysoká  od 10 do 13 metrů. V celkem 46 liniích jištění aktuálně najdete cca 120 cest v různých obtížnostech od 3 do 9+UIAA.

Stěna je vybavena pevnými expreskami v převislé části a na vrchu i cvičnou ferratou (zajištěná cesta). Nemáte-li doma nutné lezecké vybavení, nezoufejte, v přilehlé půjčovně vám vše potřebné zapůjčíme. K dispozici jsou i zkušení instruktoři.

Kdy je otevřeno? Nyní nově od osmé hodiny ranní až do desáté večerní. A kdo nevydrží tak dlouho lézt, může vše alespoň sledovat z restaurace.

Ochutnávka lezení:

Ochutnávka lezení je určena výhradně pro děti a trvá 30 minut (i s oblečením dítěte) a stojí 200 Kč. Probíhá pod dohledem zkušeného instruktora, který dítěti dá helmu, obleče ho do sedáku a pomůže mu s výběrem vhodné velikosti lezeček. Dítě odjistí a poradí mu s prvními kroky na stěně. Cílem ochutnávky je vyzkoušet si základní lezecký pohyb. Vhodné pro děti od 4 let. Otevírací dobu naleznete níže.

Individuální kurz lezení – 5 x 120 minut:

Cílem kurzu je seznámit Vás s vybavením používaným na umělých stěnách a naučit se základy bezpečného jištění a lezení. Dále Vám názorně ukážeme správnou techniku lezení, kterou společnými silami co nejvíce vypilujeme. Součástí kurzu je i nácvik lezení na prvního a správné cvakání expresek, dále si vyzkoušíte například slaňování. Pokud nejste začátečníci, rádi přizpůsobíme kurz Vašim individuálním požadavkům. Půjčení veškerého vybavení a zkušený instruktor jsou v ceně kurzu. Kurz je určen pro maximálně 4 osoby najednou a je třeba objednávat ho alespoň týden dopředu na recepce@gutovka.cz. Ceník naleznete níže.

Vyzkoušejte si lezení ve větší skupině dětí i dospělých:

Pokud máte zájem o vyzkoušení si lezení pro větší počet lidí – např. školy, tábory, oslavy, teambuildingy atd. tak pro Vás máme nabídku speciálního kurzu, kde se dětem nebo dospělým budou věnovat zkušení instruktoři a lezení si vyzkouší. Kurz je koncipován, aby si účastníci bezpečně vyzkoušeli základní lezecký pohyb. V lezení se budou střídat a mohou si fandit, budou se méně bát vzhledem k přítomnosti kamarádů, případně se mohou hecovat k lepším výkonům. Kurz je šitý na míru dle Vašich požadavků. V ceně kurzu je veškeré vybavení a instruktoři (dle počtu účastníků). Je třeba objednávat na recepce@gutovka.cz minimálně týden dopředu – dle Vašich časových požadavků a počtu účastníků Vám recepce stanoví cenovou nabídku.

 

 

 

Ceník stěna

půjčovna stěna

 

 

kurzy stěna

info

GUTOVKA
Volnočasová oáza sportu a klidu 

 OTEVÍRACÍ DOBA AREÁLU

Jsme tu pro Vás každý den v časech

Sportoviště

8:00 - 22:00

Restaurace

10:00 - 23:00

 KDE NÁS NAJDETE

Adresa

Gutova 39

100 00 Praha 10 - Strašnice

~ zobrazit na mapě