Smarty na Gutovce

V souvilsoti s propagací tohoto skvělého nápoje nás navštívil Dominik Hašek

Popis produktu

Obsahuje přírodní sladidlo steviol glykosidy získané ze Stevia rebaudiana. 


Extrakt ze zeleného čaje - má vliv na duševní stav a výkonnost. Zlepšuje koncentraci. Katechiny obsažené v zeleném čaji prospívají mozkovým funkcím (paměť) a pomáhají chránit mozkové buňky před oxidativním poškozením.

Extrakt z guarany - pomáhá povzbudit tělo a schopnost soustředit se. Podporuje bdělost a pomáhá snižovat psychickou únavu.

Extrakt z hořkých pomerančů - podporuje relaxaci a přispívá k psychické pohodě, zejména v období stresu.

Jemně sycený nápoj Smarty Black je tmavě červený s chutí šťávy z brusinky, bezinky a granátového jablka. Podrží vás ve chvílích, kdy se potřebujete vyhnout takzvaným záchvatům únavy. Pomůže vám nejen s koncentrací při práci, ale i stoprocentně zvládat stresové situace a posílit svou psychickou i fyzickou odolnost. Většina surovin je přírodního původu, často shodnými s těmi, které organismus produkuje přirozeně. Tím se Smarty diametrálně odlišuje od klasických energetických nápojů. Hlavními účinnými látkami jsou DMAE a synefrin obsažený v extraktu z hořkého pomeranče, dále extrakty ze zeleného čaje, zelené kávy a guarany. Díky tomuto speciálnímu složení se účinné látky navzájem podněcují a zvyšují vzájemně svůj efekt. 

Smarty = nápoj nové generace
V čem je složení Smarty unikátní?

DLPA (též: D-, L-fenylalanin)
Esenciální aminokyselina působí přímo v mozku, kde zesiluje efekt v něm se tvořících látek zvaných endorfiny.

DMAE (též: 2-dimetyl-aminoetanol)
DMAE je látka přirozená a především nesmírně cenná. Podporuje paměť, zlepšuje schopnost soustředění a díky těmto vlastnostem se používá pro léčbu poruch učení a pozornosti.

Guarana (extrakt)
Přírodní alternativa kávy stimulující mozek a sloužící jako přirozený antioxidant.

Extrakt z meduňky
Snižuje stres, uklidňuje, uvolňuje, zpříjemňuje spánek a zajišťuje dobré zažívání.

Zelený čaj
Má vliv na duševní stav a výkonnost. Katechiny v něm obsažené prospívají mozkovým funkcím a pomáhají chránit mozkové buňky před oxidačním poškozením.

Extrakt z hořkého pomeranče (obsahuje účinnou látku - synefrin)
Synefrin je alkaloid obsažený v přirozené formě v ovoci zvaném „hořký pomeranč”. V kombinaci s dalšími látkami (například kofeinem) podporuje mentální a fyzickou výkonnost.

Sibiřský „žen-šen” Eleutherococcus - extrakt
Stimuluje mozkovou aktivitu a usnadňuje organismu nejen přizpůsobení se nepříznivým vnějším podmínkám, ale i překonání stresu.

Green Coffee (extrakt)
Extrakt z nepražených zrn kávy (tzv. zelená káva), díky množství přírodního kofeinu zvyšuje schopnost vytrvalostního a rychlostně-vytrvalostního výkonu.

L-karnitin
Zvyšuje odolnost při fyzické zátěži, zlepšuje duševní aktivitu a podporuje činnost mozku. Je též podpůrným prostředkem při řešení chronické únavy a poklesu imunity.

Marketing značky

Proč jsme nápoj připravili?
Smarty je odpovědí na nedostatek českého trhu, kde chybí nealkoholický nápoj, který by měl jak relaxační, tak stimulační účinky. Lidé v moderní společnosti jsou vystaveni vlivu sociálně-ekonomických a konkurenčních tlaků a k eliminaci stresu často, avšak nevhodně používají alkohol, v horším případě návykové látky či drogy. Únavu a stres se snaží kompenzovat použitím krátkodobě působících stimulujících látek, zejména kávy a tzv. energetických nápojů, které však svým účinkem nepokrývají celé spektrum negativních efektů stresu a únavy.

Pro koho je nápoj určen?
Smarty je díky synergii relaxačních a stimulačních účinků ideálním nealkoholickým společenským nápojem. Je určen pro všechny aktivní lidi v situacích, kdy se chtějí bez vlivu alkoholu či jiných návykových látek bavit - uvolnit, ale zároveň využívat plné psychické a fyzické síly. Je ideální k pohodovému posezení, na společenskou party, ale i do zátěžových momentů, kdy chcete spojit uvolnění s výkonem a nejlépe i se zábavou.

Co vyjadřuje název a design nápoje?
Smarty užívá ve svém názvu záměrně anglické slovo smart. Člověk, který není limitován negativními důsledky stresu, je vždy „chytřejší a výkonnější”. Základním grafickým motivem je Lišák Smarty. Lišák s čiperným uvažováním a jiskrou v oku, s pohodovým uvolněným posezem a potutelným lišáckým úsměvem. Zkrátka Lišák Smarty, co „má za ušima”. Celý dojem z Lišáka Smartyho včetně jeho huňatého kožíšku a umístění na bílé či černé plechovce má v člověku vytvářet příjemný pocit, chuť si Lišáka přiložit ke rtům a užívat si pocit uvolněné a harmonické pohody.

Proč není nápoj Smarty energy drinkem?
Smarty není na rozdíl od většiny energetických nápojů založen výhradně na látkách stimulujících, navozujících zpravidla jen krátkodobý efekt vzestupu psychické a fyzické výkonnosti. Smarty tyto látky unikátně a synergicky kombinuje s látkami navozujícími relaxaci. Vychází z poznání, že dosažení skutečné optimální psychické i fyzické výkonnosti je možné jen při snížení intenzity stresu, pocitu pohody, zlepšení koordinace a koncentrace.

Jemně sycený nápoj Smarty White je světle růžový s příjemně aromatickou vůní a chutí brazilské rostliny Feijoa. Vhodný pro chvíle, kdy očekáváte fyzickou i psychickou aktivitu. Smarty White organizmus šetrně stimuluje, harmonizuje a připravuje ho překonat únavu, a to bez nepříznivých důsledků typických pro různé „nakopáváky“. Obsahujte extrakty ze zelené kávy a zeleného čaje, které působí pozitivně na paměť a podporují srdeční výkon. Dalším z jeho důležitých efektů je schopnost zabránit velkým výkyvům hladiny krevního cukru. Nápoj neobsahuje ovocnou bázi, a stává se tak pro konzumenta lehce stravitelným a nedráždivým. Vitamin B5 společně s extraktem z byliny Eleutherococcus navíc úspěšně bojuje pro stresovým hormonům.

Nealkoholický sycený nápoj s cukrem a přírodním sladidlem, se sníženým obsahem energie, obohacený obsahem účinných látek a rostlinných extraktů podporujících psychickou a fyzickou výkonnost.

Složení

Voda, Sacharóza, Maltodextrin, Dextróza, Jablečná šťáva (2 % z koncentrátu jablečné šťávy), Šťáva z granátového jablka (1 % z koncentrátu šťávy z granátového jablka), Brusinková šťáva (1 % z koncentrátu brusinkové šťávy), Bezinková šťáva (1 % z koncentrátu bezinkové šťávy), Oxid uhličitý (sycení), Regulátor kyselosti: kyselina citrónová, Extrakt z guarany, Extrakt ze zelené kávy, N-acetyl-L-karnitin, Extrakt ze zeleného čaje, Dimethylaminoethanol tartrát, Konzervanty: sorban draselný a benzoan sodný, Přírodní aroma, Barvivo: anthocyanin, Extrakt z hořkých pomerančů, Sladidlo: steviol glykosidy

S přírodním sladidlem

Výživové hodnoty

 pro 100 ml:
Energetická hodnota: 138 kJ (32,5 kcal)
Bílkoviny 0,04 g
Sacharidy (z toho cukry) 7,8 g (7,1 g)
Tuky (z toho nasycené mastné kyseliny) 0,02 g (<0,01 g)
Vláknina 0,0 g
Sodík <0,01 g
Účinné látky 250 ml  
Extrakt ze zelené kávy (10 % přírodního kofeinu) 500 mg
Extrakt z guarany (10 % guaraninu) 500 mg
N-acetyl-L-karnitin 300 mg
Extrakt ze zeleného čaje (80 % polyfenolů) 100 mg
Dimethylaminoethanol tartrát (DMAE) 20 mg
Extrakt z hořkých pomerančů (30 % synefrine) 35 mg

 

Zpátky na seznam novinek